Apowersoft Screen Recorder

2.1.1

Bilgisyarınızdaki resmi ve sesi yakalayın

oy
0

10.5k

Bu uygulamayı oyla

Apowersoft Screen Recorder, bilgisayarınız üzerindeki ses ve görüntüyü kaydetmenizi sağlayan etkili bir ekran kaydedicisidir. Önemli bilgiyi kaydetmek, multi medya kaynaklarını tutmak ve YouTube üzerine kendi derslerinizi yüklemek için faydalıdır.

Program ayarlanabilir bir bölme ya da web-kamerası kullanarak tüm ekranı kaydetmenize izin verir. İlk seçeneği kullanarak ekrandaki her şeyi kaydedebilirsiniz. İkincisi ise belirttiğiniz alanın içinde ne varsa sadece onu kaydeder. Sonuncusu ise web-kamerası kullanır ve önünde olan şeyi kaydeder. Ayrıca sesin kaynağının sistem mi mikrofon mu yoksa her ikisi mi olduğunu seçmeniz gerekir.

Apowersoft Screen Recorder'ın ful versiyonu herhangi bir süre limiti içermez, böylece problem yaşamadan saatlerce kayıt yapabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, ses ve video için formatı değiştirebilirsiniz.

Son olarak, belli bir programı kaydetmek isterseniz ya da belli bir zamanda kayıt yapmaya başlamak isterseniz, programı kurabilirsiniz böylece otomatik olarak kendisi başlar, özellikle etrafta olmadığınız zamanlarda kayıt yapmak için oldukça faydalıdır. Kaydı durdurmak için bir zaman ayarlayabilirsiniz, bu sayede sadece ihtiyacınız olan şeyi kaydedebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, kaydetme bittiğinde otomatik olarak bilgisayarı kapatabilirsiniz.
Gereksinimler

Bellek: ppa:michael-astrapi/ppa
Mimari: i386

Kısıtlamalar

- Son video üzerinde filigran bırakır.
- Deneme versiyonunda maksimum kaydetme süresi üç dakikadır.
- Sadece bir dakikalık videoyu dönüştürür.

Uptodown X